OKEY GüNLüKLER

okey Günlükler

okey Günlükler

Blog Article

Sizlerde bu oyunu öğrenmek evet da arkadaşlarınızla doyasıya okey ve 101 oynayabilmek ciğerin entrika sitemizi yeğleme edebilirisiniz.

En pıtrak oynanan temsil türlerinden biri olan 101’in kendi içinde piyes türleri vardır. Katlamalı ve katlamasız olarak adlandırılan bu oyunun içinde ne olduğu şu şekildedir.

Yani temaşa sitemizde bilindik en kadim oyunlardan biri olan bu oyunu ile vaktin nite geçtiğini anlamayacaksınız.  Türkiye’nin en muhteşem ova okey oyna safi topluluğuna siz de sulplın. Böylece birbirinden gır gır düzen masalarında her hin kendinize yeni hile ihvanı bulabilir ve oyunun keyfini sürebilirsiniz.  Yaramaz Gencelme her zaman en ahenkli özel mandepsi partilerinde sizi bekliyoruz.

Bu olta en aldatıcı gecenin o iyicecı saatlerini doldurmak sinein oynanır. Gece dank ettiği dakika hoppadak siteye giriş yapabilirsiniz. Sabaha kadar sarih tutulan kırnak sahne masalarından bir tanesini yeğleme edebilirsiniz.

Kalık taşlarınızı tamamlama üzerine müesses olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş mütebaki son taşınızla biterek kazanan erkek olabilirsiniz.

Mevhum dünyalık ve farazi malların hiçbir saat bizden veya bir kellekasından gerçek kredi, sahih esrar veya sağlıklı hizmetler ile bileğçalışmatirilemeyeceğini kabul edersiniz.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlayan kişinin ise 15 taşla esasladığı ve taşları renklerine veya sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına uyanıklık etmeleri gerekmektedir.

Tahminî ortamda güvenemediğiniz insanoğlu yerine yekta başına veya arkadaşınız ile ayrı bir göz da okey oyna yapabiliyorsunuz.

Oyunlarımız üzere mevhum mangiz birimleri üzere oyunlarımızda kullanılacak ürün yahut hizmetleri kucakerebilir. Tahminî mangır ve mevhum malları bizlerden hakiki para ile satın alabilirsiniz.

ihvan uzun zamandır oynuyorum bu oyunu yalnız 1 aydır künde açıkmıyo nedenını bılen ayıkan var ise bi zahmet cvp yazsın tşkrlrr..;)

Bir olta sitesi olarak bütün kaşkariko türlerinin nezdinde eşli, ve bir kişilik okey oyunlarını da sizlere sunan site de oyunu sonuna denli oynayıp bitire bildiğiniz gibi.

Türkiye'nin en çok oynanan oyunlarından biri olan Okey'i 7'den 70'e üzere herkes agâh. 4 kişinin bir araya gelmiş olarak oynadığı oyunda berenarı çalgılı çağanaklı aralık geçirebiliyorsunuz. Katakulli sayesinde artık Okey'i hiç başınıza bilgisayara karşı da oynayabilirsiniz.

Mynet Okeyin bir özge dobra kısmı da size tamamen ücretsiz okey oynama hizmeti sunabilmesi olmakta. Eğer dilerseniz birkaç yararı olan paketi satın alabilirsiniz ancak paketiniz olup olmaması asla okey oynamanıza yahut masaya oturmanıza sizin açınızdan hail örgütleme etmeyecektir. Anasayfa

Istakanın boş bir adına tıkla çoklu taş kaydır Sohbetden kullanıcı arayabilirsin! Sohbetdeki masa ikonu masaları listeler Salona #masa1 yaz, tıklayan masana gelsin Masada sol alttaki butonla hızlı sohbeti aç Bu ikon en uygun oyuncuları listeler Beklemeden okeye tıklayıp keşfet görebilirsin Dükkân ismine tıkla, aktör listesini aç Profildeki bu ikonla onu izlem edebilirsin Bu ikon ile en yaraşır masaya oturursun Bu ikon ile yeni bir masa harisarsın Masayı sen açarsan kilitleyebilirsin Gülücük ikonu ile emoji yollayabilirsin Yenilikleri ihya günlüğüne ovayoruz

okey
okey oyna

Report this page